Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Raport GTN 9.11.21 we wtorek

Zgłoś do moderatora
I najważniejsze - jakie to jest działanie BFG i KNF ( czytaj instytucji pisowskich ) jak skrzywdzono ( czy też okradziono ) z 70 tys. Polaków?
Każdym kto trochę zna się na finansach, spr. fin. i ekonomii ( grudzień 2020 to koniec lockdown, jest już szczepionka, gospodarka wraca na właściwe tory ) wie, że IDea Bank pomimo działań utrudniających restrukturyzację przez Państwo PIS pod koniec tego roku miałaby spełnione wskaźniki unijne ( Czarnecki wie co mówi, ja też widząc się dzieje to samo widziałem już w cyfrach, jeszcze byłem zły na dodatkową dużą emisję po 2 zł planowaną na 31.03.2021 i rozwodnienie akcji ale LC z Pruskim wiedział co robi i mógł znać plany BFG ( choć nie wiedział czy będą wprowadzone w życie ).
I teraz mój drogi Prawniku - ja właśnie to co robię - robię też dla Państwa Polskiego, Demokratycznego Państwa - trzeba oczyścić Państwo z tych urzędników, którzy się do tego nie nadają i działają wbrew Prawu ( przypomnij sobie próbę wymuszenia łapówki od byłego szefa KNF, protegowanego Prezesa NBP - korupcja sięga najwyższych szczytów władzy i jako obywatele mamy obowiązek z tym walczyć ! ).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.