Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Raport GTN 9.11.21 we wtorek

Zgłoś do moderatora
To Ty jesteś ślepy na fakty - czy jeśli PKO BP udzielał bezprawnego kredytu Alicja to trzeba bank najpierw podniszczyć a potem przejąć? Pruski zawarł z wieloma obligatariuszami ugody a pozostali jeśli faktycznie byli poszkodowani mieli szansę wygrać odszkodowanie w procesach sądowych - BFG z KNF swoją decyzją im to zablokował.
Ja pisałem o innych wątkach sprawy GetBack a Ty swoje - zresztą decyzja BFG z 30.12.2020 to nie obligatariusze GetBack ale sytuacja Banku na ten dzień, która była na tyle dobra, że nie było prawa do przym. restr.
Ale zgadza się - mogę przegrać - ale dopiero wtedy jak wyczerpię wszelkie możliwe środki prawne - i tu myślę jak Myku - racja jest po naszej stronie, to my walczymy o sprawiedliwość przeciw niezgodnej z prawem decyzji urzędniczej ( a tam była niejedna decyzja niezgodna z prawem, było ich kilka - celowe decyzje, żeby pogorszyć sytuacje Idei ).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.