Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Raport GTN 9.11.21 we wtorek

Zgłoś do moderatora
Jesteś ślepy na fakty . Twoje upośledzenie wynika pewnie z tego, że jesteś stroną w sprawie i wybierasz tylko to co ci pasuje. Jeśli nie czytałeś aktu oskarżenia to przeczytaj chociaż artykuł w Business Insider z dn.23 lis.20. ,,Kiwki sprzedażowe ", czyli jak wciskano ludziom obligacje GetBacku . Nie mam czasu na rozpisywanie się o tym , a tym bardziej co do twojej osoby to strata czasu, ale jak kogoś to interesuje to odsyłam. Jeśli chodzi o zarzuty dla IB to są nie do obrony. Jest udowodniony cały perfidny proceder namawiania ludzi na zamianę dotychczasowych lokat na rzekomo korzystniejsze lokaty. Większość nie miała nawet pojęcia , że ma obligacje . Bank robił wielodniowe szkolenia dla pracowników jak mają to robić, jakie osoby wybierać. Rozsylali namawiające SMSy , e-meile . Najbardziej efektywnych pracowników nagradzali . I zarzut podstawowy: robili to nielegalnie. Tzn. nie mieli na to wymaganej zgody KNF , podobnie jak na doradztwo inwestycyjne . Więc nie pisz ludziom więcej swoich pierdół . Czy ty nie rozumiesz co to znaczy nie mieć WYMAGANEJ ZGODY KOMISJI NADZORU FINANSOWEGO . Jakie ty chcesz odszkodowanie? Rozum ci odjęło . Czy w Warszawie , czy w Brukseli, wszędzie gdzie jest przestrzegane prawo będziesz przegrany .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.