Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Raport GTN 9.11.21 we wtorek

Zgłoś do moderatora
Poza tym kolejna profesjonalna skarga poszła z mojej strony - tym razem do NSA. Prawdę powiedziawszy, tylko to co jest zawarte w mojej skardze powinno było już wczesniej skłonić WSA to wydania decyzji o naruszeniu prawa przez BFG. A przecież setki innych osób też składały skargę, w tym eksperci z RN Idea Banku ( moja skarga do NSA jest bardzo dobra ale wiem, że są przecież lepsze ).
Więc Ty mi prawniku o braku argumentacji nie pleć ! Bo mnie cały czas szlag trafia jak pomyślę o tym co wtedy się stało - u mnie jest taki problem, że ja nadal wierzę w tych profesjonalnych, patriotycznych, postępujących zgodnie z obowiązującym prawem i niezależnych urzędników i się potwornie zawiodłem 31.12.2020. Tym bardziej uważam więc, że oni muszą dostać lekcję pokory ( im się wydaje, że są nie do pokonania tym bardziej, że PIS prawie sobie sądy podporządkował ) i temat Idei Banku stawiam jako jeden z priorytetów w moim życiu - dopóki będą możliwości prawne nigdy tego nie zostawię i na końcu wywalczę nie tylko odszkodowanie ale też z powrotem odzyskam wiarę, że jestem naprawdę dobrym inwestorem natomiast nie mogłem nic poradzić na to, że mnie potwornie BFG z KNF ( czytaj instytucje zależne i podległe PIS - a powinni Ci urzędnicy być choć trochę niezależni ! ) wprowadziło w błąd i oszukało jak nikt nigdy w życiu!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.