Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,70 zł , zmiana od tamtej pory: 11,14%

Re: Raport bieżący 16/2013, stary ale...

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-03-01 o godz. 20:57 ~Początkujący napisał(a):
> Zobaczymy jak te zobowiązania warunkowe rozpiszą w rocznym za 2019.

A jak mają rozpisać ? . Zobowiązania warunkowe dotyczą Banku , odnośnie kredytów na określone cele .
Z kolei kredyty bankowe zabezpieczone są hipoteką na : nieruchomościach , środkach trwałych , zabezpieczenie przelewami z kontraktów . Na których wykonanie bank udzielił kredytowania firmie .
Inaczej może się stać z zabezpieczeniem w postaci Umów zastawów rejestrowych na spółkach : ENITEC , ,, EL-GOR '', ENERGOREM , oraz przewłaszczenia na zabezpieczenie ZEC Energoservice . Które mogą zostać przejęte przez W.A.M. za zobowiązania Energoinstalu i poręczenie ENI pożyczki od W.A.M. dla ENITEC 17.04.2019 r. Umowy z 29.01.2020 r.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS 0,00% 0,78 2022-06-30 09:16:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.