Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,52 zł , zmiana od tamtej pory: -8,13%

Re: raport 505games

Zgłoś do moderatora
Podpowiem tylko, że możecie spokojnie napisać do Digital Bros i zapytać o to czy będą podane wyniki w najbliższym raporcie.
Odpowiadają i to znaczenie dokładniej niż OML, ponieważ Ci odpisują tak jakby to nie oni robili GR-).
Może są pozytywnie zawstydzeni tak dobrą skalą sprzedaży, jak mała dziewczynka gdy dostanie pochwałę-;
Widać, że w sprawach realacji inwestorskim muszą się jeszcze wiele nauczyć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE 2,92% 5,99 2021-04-16 17:01:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.