Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,23 zł , zmiana od tamtej pory: 18,57%

Re: Raport 2 września

Zgłoś do moderatora
Znowu zacząłeś brać?Przesuwanie raportu generalnie nie wróży nic dobrego i jak mówi historia oznacza to nie ciekawe wyniki ktorych rynek raczej się już spodziewa głównie poprzez odpisy na Rumunię.Jednakże zaraz po wynikach kurs może zacząć piac sie w górę ponieważ zbliża sie termin finalizacji transakcji rumuńskiej a to oznacza kolejne czyste pieniądze w kasie spółki.Przypomnę tylko ze po sprzedaży Białorusi Rosji i ewentualnie Rumuni 75+150+200 mamy 425 mln zł czystej gotówki a to daje 2,2 zł na akcje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 1,39% 1,46 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.