Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,05 zł , zmiana od tamtej pory: 7,80%

Re: Rank ruszył, może i nasze parcele się bujną

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-07-10 o godz. 13:35 ~Działkowiec napisał(a):
> Działki rekreacyjne drożeją, więc kto wie, bo handlują papierem już tyle czasu i nic z tego nie wynika, sam się zastanawiam po co.

Rank ruszył dopiero z lekka...
Wszystko tam układa się zarówno fundamentalnie jak i ostatnio technicznie - po dzisiejszej sesji mamy klasyczne objęcie hossy z szansami na bardzo wysoki zasięg.
Oprócz tego polecam spojrzenie na kształtowanie się kursu RankProgressu w szerokim horyzoncie czasowym... tak od 2016 roku - w kontekście teorii falowej Elliotta. :-)

Ale Rank na to zasłużył.
W okresie ostatnich 3 lat dorobił się drugiej solidnej nogi (mieszkaniówka na wrocławskich Popowicach i na olsztyńskich Jarotach) no i też skutecznie sprzedaje część swoich projektów (Galeria Świdnicka, czy ostatnio bardzo świeżo Skarżysko-Kamienna).
Oprócz tego spłacił kredyt "obligacyjny" w BOŚ, który de facto z powodu licznych obostrzeń i ograniczeń (de facto nosił cechy leasingu zwrotnego) spowodował paraliż działalności spółki przez 3 lata

Kluczem do zmiany była jednak dezinwestycja we Wrocławiu, która też jednocześnie stała się inwestycją (35% udziału) we współpracy z Vantage.
A Vantage z kolei przed pandemią drogo sprzedał swoją część mieszkaniową niemieckiemu TAG Immobilien...
Jestem przekonany, że jeszcze w tym roku zobaczymy news, który podniesie kurs Ranka o co najmniej kilkadziesiąt procent - oczywiście z ruchem wyprzedzającym, jak to zwykle w takich przypadkach bywa...

Generalnie obecnie polecam Wam głębsze przyjrzenie się Rank Progressowi...
Być może kiedyś wspólnie wrócimy i do Tritona, bo to nie jest zła spółka... tylko trzeba twarde warunki postawić i silnym niezłomnym popytem dążącym do przekraczania progów informacyjnych skończyć igraszki kursu...
Póki co timing jest na Rank Progressie, bo tam już przez to przeszliśmy.

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 0,00% 2,21 2020-09-25 09:15:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.