Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,70 zł , zmiana od tamtej pory: -1,85%

Re: Rank rozpycha się w Katowicach - nowa inwestycja

Zgłoś do moderatora
W Katowicach zaczyna się dziać...  https://rankprogress.prywatneforum.pl/images/smilies/smile.png

Większa transakcja, zarówno pod względem powierzchni, jak i wartości gruntów, dotyczy działek sprzedawanych spółce Rank Progress. To deweloper, który specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów obejmujących pozyskiwanie gruntów, a następnie ich zabudowę obiektami handlowymi. Jednak w Katowicach spółka chce budować mieszkania. Dopełnieniem inwestycji mają być biura. Rank Progress ma działki przy zbiegu ulic Olimpijskiej i Góreckiego (naprzeciwko MCK) o łącznej powierzchni 4309 m kw. Teraz może do tego dokupić od miasta 11 działek, które zajmują 1486 m kw. Miasto wyceniło swoje nieruchomości na 2,25 mln zł netto. Do tego trzeba doliczyć podatek VAT.

Rank Progress nie informuje na razie kiedy zamierza rozpocząć swoją inwestycję. – Na chwilę obecną niestety nie możemy udzielić żadnej konkretnej informacji, ponieważ póki co nie mamy jeszcze pozwolenia na budowę. Jak tylko je otrzymamy, na pewno rozpoczniemy planowaną inwestycję – napisała nam Joanna Gębalska, asystentka  zarządu Rank Progress.

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 0,76% 2,65 2021-09-21 16:48:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.