Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,28 zł , zmiana od tamtej pory: 10,75%

Re: Rafcyk pisałem LABOCANNA!! a nie jakiś Getin

Zgłoś do moderatora
A ja wole kupić niedowartościowane spółki ( nie modne ) i spokojnie czekać na wartość godziwą :D
Niż trzymać rękę na enterze i bać się każdego piątkowego popołudnia bo każde info może taką wydmuszkę sprowadzić do ZERA i o wyskoczeniu z niej możesz wtedy zapomnieć :P

Ja jestem zadowolony na teraz z mojej inwestycji około 40% zysku w 2 i pol roku :) a będzie duuuuuużo więcej haaahaaahaaa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -0,28% 1,42 2021-09-17 17:01:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.