Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,29 zł , zmiana od tamtej pory: 10,71%

Re: Rafcyk pisałem LABOCANNA!! a nie jakiś Getin

Zgłoś do moderatora
Omijać te wynalazki szerokim łukiem oraz ominąć szerokim łukiem wpisy znajomego.Juz nie atakuje getinu bo dostał kijem po łbie teraz zgrywa cwaniaczka.Czy chcecie się założyć ze invention będzie wyzej niż Getin.Otóż nie chcemy bo wiemy ze przegrasz i na pewno nie uregulujesz swoich zobowiązań wobec wygranych.Ta marihuana lecznicza jeszcze nie jest zła bo moim zdaniem jest w niej przyszłość ale problemem jest zacofany kościołowy rząd który pewnie nie wyrazi zgody na jej użytek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -1,66% 1,43 2021-09-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.