Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,36 zł , zmiana od tamtej pory: -29,83%

Re: rafako 93 gr

Zgłoś do moderatora
cytat
Dzięki za uznanie,

To się nazywa, kupić na dole i sprzedać na górze zabierając ponad 13% zysku na czysto.
Co będzie dalej, zobaczę, na razie zakładam, że wzrost będzie testowany.
Oczywiście mowa tu o Rafako.
cytat
Warto dodać, że został wybity Overbalance i wzrost doszedł do 0.886 poprzedniej fali spadkowej na interwale 30 minutowym.
Jakby ktoś nie wiedział, to 0.886 jest jednym z najważniejszych współczynników Fibonacciego.
Nie ważne co będzie jutro. Jeśli będzie dalej rosło to odkupię. Jeśli będzie korekta, to jeszcze lepiej.

muszę cytaty wklejać żeby ci pokazać jaki baran jestes i manipulujesz 0.886 to nie był kurs ustalony przez drugiego ????????? dopowiedz sobie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SERINUS -19,11% 0,25 2020-11-27 17:03:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.