Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,36 zł , zmiana od tamtej pory: -34,25%

Re: rafako 93 gr

Zgłoś do moderatora
Nie zawsze akceptuje zachowanie Frydryka na forum, ale w twoim przypadku ma rację, jesteś jak but z lewej nogi, nie tylko głupi, ale i zazdrosny. Sam się ośmieszasz wypisując o nim bzdety. Pokazał ci jak się skundliłeś pisząc raz, że masz akcje Serinusa i nadal kupujesz, a potem temu zaprzeczyłeś.
Jaki jest Fryderyk to jest, ale podważanie jego wiedzy na temat rynku to przejaw skrajnej głupoty

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SERINUS 0,85% 0,24 2020-12-01 17:02:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.