Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,36 zł , zmiana od tamtej pory: -29,83%

Re: rafako 93 gr

Zgłoś do moderatora
Wojtek, najważniejsze słowo to słowo
PONOWNIE
Ja tam wiem do jakiego poziomu według Fryderyka powinno spaść Rafako, zresztą wszyscy to wiedzą, bo otwarcie na ten temat napisał.
A ty nie wiesz? Hi hi
Napisał też gdzie jest wsparcie na Serinusie, na 0.886 i tak się stało
No to masz te akcje Serinusa, czy nie masz. Raz piszesz tak, a raz inaczej.
Wreszcie się zdecyduj.
Trabant nie rdzewieje?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SERINUS -19,11% 0,25 2020-11-27 17:03:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.