Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,36 zł , zmiana od tamtej pory: -34,25%

Re: rafako 93 gr

Zgłoś do moderatora
;;;;;;;;;;;;;;;;Ale powiem ci inaczej.
Dzisiaj Rafako mocno spadło. Obecny poziom to 0.98
Stosując moją AT uważam, że jest to ponownie okazja do kupowania.
Jak widzisz robię to "przed czasem"

rozumiem że trzymasz mu palec w d.............. nie wiem zresztą dlaczego ale ja nie kłamie ja cytuję ty natomiast jesteś śmierdzącym poplecznikiem który uważa że jak napisze kłamał to ja to przyjmuję , JA piszę że jesteś kłamcą i teraz sie obroń mając cytat z tego palanta

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SERINUS 0,85% 0,24 2020-12-01 17:02:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.