Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,82 zł , zmiana od tamtej pory: 5,32%

Re: raczej przypał

Zgłoś do moderatora
Nie sprzedałem po 5,20 ani 1 szt !!! a jeszcze poniżej 3 dobrałem sporo i teraz też się zastanawiam czy śmiecia nie dobrać po tej cenie ?. Jedynie co mnie powstrzymuję to ,że właściciel to gn..da i oszust do2. Więc wszystkiego tutaj co najgorsze można się spodziewać. Nawet ,że go wreszcie za przekręty zamkną w KRYMINALE -bo tam jest jego miejsce. 0,00.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWCONSTR 0,00% 2,97 2019-12-12 16:32:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.