Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,40 zł , zmiana od tamtej pory: -5,39%

Re: R22 w dwóch portfelach analityków

Zgłoś do moderatora
Tak, chcę kupić i kupuję. Ja nie jestem traderem, jestem inwestorem.

Byłeś na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy? Odpowiem publicznie za Ciebie. Nie, nie byłeś. A wiesz skąd wiem? Bo byłem jedynym pozainstytucjonalnym (nie liczę akcji indywidualnych z grupy powyżej 5% akcji).

Co to oznacza? Więcej tu jest spekulantów, którzy po wzroście o złotówkę liczą zarobek na poziomie 100 złotych niż długoterminowców, którzy już za kilka dnia odbiorą premię w postaci dywidendy, a z czasem wartość ich portfela urośnie dużo wyżej.

p.s.
1. Nie sprzedaję akcji R22, ja je dokupuję
2. Nie zmartwię się jeśli cena akcji spadnie do około 15 złotych - kupię taniej i tyle :)
3. Jeżdżę na WZA spółek z mojego portfela i stwierdzam, że R22 jeszcze powinno w tym aspekcie nad sobą popracować. Póki co popełnia grzechy młodości ;) Powinni skontaktować się z Grupą Kapitałową Immobile, gdzie relacja spółka - drobni akcjonariusze jest idealna.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
R22 3,76% 19,30 2019-11-14 14:40:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.