Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,10 zł , zmiana od tamtej pory: -34,71%

Re: Quertus poradził sobie najlepiej

Zgłoś do moderatora
Poradził sobie najlepiej to nie znaczy że nie ma kłopotów. Nie mam ich w portfelu i wszedłem tu tylko aby sprawdzić co się dzieje. Zauważyłem że od jakiegoś czasu strasznie wyprzedaje się ten fundusz. Wystarczy mała górka a on zachowuje się jakby rozpaczliwie potrzebował gotówki. Do tego emisja ich itp. Moim zdaniem ludzie zabrali sporo kasy od nich bo lokowali zł w nieruchomości lub sami inwestowali. To fundusz dla zamożnych i bardzo zamożnych a oni raczej wiedza co z kasa się robi w kryzysie. To tylko moja opinia ale chyba coś w tym jest. I mimo że radzą sobie lepeij niż inne to nie znaczy że nie dostali po tyłku i musza się ratować

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS -2,63% 3,33 2022-07-04 16:41:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.