Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  45,00 zł , zmiana od tamtej pory: -11,82%

Re: PZU- WIG 20- nagły spadek o 15stej

Zgłoś do moderatora
Jest dobrze zamkniecie w stanach na plusie powyżej plus 1,00 nawet z hakiem:)
no czytałem ze to była reakcja na inflację, tylko nie wiem czemu zareagowala na to Europa a nie Stany , chyba dlatego ze wszystkie indeksy wystartowały z minusa....i muślano ze znowu bedzie spadek, a okazalo sie całkiem inaczej...oby tak jak najdłuzej:)

Wyzeruj prowizję w pożyczce online. 0% prowizji. 100% online. RRSO 17,70%

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PZU 2,53% 39,68 2018-07-20 17:04:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl