Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,03 zł , zmiana od tamtej pory: -20,79%

Re: pytanie - kto robi gry a kto komu placi

Zgłoś do moderatora
To jest standard w polskim gamedev, nic nowego. Słowo klucz - outsorcing. Aktualnie popularniejsze niż zatrudnianie pracowników jest outsorcowanie. Nie interesują cie zwolnienia, chorobowe itd. Ci ludzie mogą siedzieć nawet w tym samym biurze (o ile nie pracują zdalnie).

Wydawcą i producentem na Steam jest Polyslash i to oni zgarną tort po premierze. A to czy przy grze pracuje Adam, Jacek, Piotrek i Wojtek itd. zatrudeni na UoP, czy studio Adamex sp. z.o.o. składające się z Adama, Jacka Piotrka i Wojtka itd. to moim zdaniem rzecz drugorzędna.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYSLASH -0,83% 2,40 2022-11-29 16:05:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.