Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,44 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: pytanie

Zgłoś do moderatora
hej
czy ktoś wie , bo to chyba w lokalizacji należącej do letusa otwiera się biznes w Toruniu ?
https://plus.nowosci.com.pl/gruzinski-desant-smaczny-i-oryginalny-warszawa-krakow-i-trojmiasto-juz-zostaly-podbite-teraz-czas-na-torun/ar/c1-14701771

ta kamienica należy chyba do letusa ? Podmurna 16 było to gdzieś w komunikatach ? Piekarnia też ? powinno to być na espi ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LETUS -8,33% 0,44 2020-02-24 10:41:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.