Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: -47,01%

Re: Pytania do p. Prezesa spotkanie 05.01.2023 r.

Zgłoś do moderatora
Pytania ode mnie:

  1. Kiedy można spodziewać się zaktualizowania strony? Nawet sekcja "OUR CREW" wyglada słabo wizualnie, nie wspominając już o samych danych
  2. W 2018 nastąpiła w mojej opinii, przełomowa zmiana jeżeli chodzi o strategie spółki. W nawiązaniu do raportu bieżącego EBI nr 6/2019 z dnia 22 lutego 2019 roku i raportu bieżącego ESPI nr 7/2019 z dnia 22 lutego 2019 roku zaczęła się przygoda z No Gravity Games. Następnie dnia 1 Sierpnia 2019 została udostępniona "Aktualna strategia działalności No Gravity Games S.A.". Od tego czasu, spółka znalazła wielu sympatyków i prawdopodobnie jeszcze więcej hejterów ;). Czy mógłbym prosić o podsumowanie ostatnich 4 lat? Czy według prezesa i zarządu, zmianę jakie się dokonały (i wciąż trwają) okazały się tak dobre jak zakładano? Czy tempo rozwoju spółki przerosło oczekiwania? Jak zmieniły się nastroje po ostatnich 4 latach? W pańskiej opinii jako Prezesa, czy CEO podołał sytuacji i uwzględnia część (a może nawet wszystko) sukcesów jako własne, lub na podstawie własnych decyzji? ;)
  3. Co dalej?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES -2,74% 0,07 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.