Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -37,19%

Re: Pytania do p. Prezesa spotkanie 05.01.2023 r.

Zgłoś do moderatora
Prezes przecież mówił już o tym, że to była jego prywatna opinia i wcale się jemu nie dziwię - po części każdy tak myślał biorąc pod uwagę jaka była średnia wycena spółek gammingowych. Nie ma co rozdrapywać choć wiem, że cię to boli. Z tego co pamiętam pisałeś, że sprzedałeś wszystkie akcje łącznie z J i odkupiłeś nisko grając na spadki więc nie kumam cię - jesteś do przodu czy wykręciłeś kółeczko i chcesz trochę wpłynąć na kurs teraz żeby taniej odkupić?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES -2,38% 0,07 2024-02-22 12:55:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.