Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: -36,61%

Re: Pytania do p. Prezesa spotkanie 05.01.2023 r.

Zgłoś do moderatora
1.Dlaczego raporty okresowe są publikowane tak późno wręcz na ostatnią chwilę? Co stoi na przeszkodzie żeby publikować raport przed godziną 20?
2. Ile gier są w planach na ten i przyszły rok? Może Pan podać tytuły?
3. Czy spółka planuje jakieś przejęcia? Spółki z branży gier na GPW są mocno przecenione ( np. Jujubee), można przejąć za niewielkie pieniądze kontrolę nad spółka z dobrym portfolio i wydawać te gry przez NGG.
4.Jaka jest sprzedaż gier sorccery, one true hero, primal light, Will you snail? ?
5.Czy pieniądze za przekazanie praw do wydania w pudełku gry Will you snail? zostały rozliczone w II lub III kwartale lub będą rozliczone w kwartale IV?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES -2,74% 0,07 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.