Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,43 zł , zmiana od tamtej pory: -15,35%

Re: Pyta dobrze przewidział nastroje i akcjonariat

Zgłoś do moderatora
A jakie to zminusowanie rodzi konsekwencje ?
Co do dealu na VTL to po prostu nauczyłem się na błędach - dziś np. uśredniłem PCC Exol, zeszło mi z 5,19 na 4,58, będę czaił się na jeszcze niższą cenę i kiedyś uwolnię wtopioną w niego kasę. Jakoś nie rozpaczam z tego powodu, mam w nim raptem 15 kpln i pewnie zejdę do średniej 4 zł i będę czekał na wezwanie, bo psychoza covidowa już się nie powtórzy.
Prosta zasada - nie wskakiwać w ciemno do odjeżdżającego pociągu. Lepiej zostać z kasą na peronie niż wtopić w syfa. Wcale nie określam tak VTL, jeszcze może chodzić po 10 ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -0,53% 3,75 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.