Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,70 zł , zmiana od tamtej pory: -27,91%

Re: Pyramid spółką groszową?

Zgłoś do moderatora
CAP mARKET MMS 52 MLN ... CZYLI DEBIUTANT (ze świetną grą SUCCUBUS) ucieka już tym nierobom.
Przyszły rok zapowiada się tak: MMS - 2 nowe gry i cap market ok 200 mln.

PDG cap market 11 mln i żadnej nowej gry, tylko bzdury (piramida) obietnic i dalsze, celowe wprowadzanie akcjonariuszy w błąd.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID 0,72% 27,90 2022-05-27 16:08:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.