Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,19 zł , zmiana od tamtej pory: -32,98%

Re: putin(tfu) zabija Ukrainę , a fałszywa UE dba o "klimat" byleby dale

Zgłoś do moderatora
Koleś ta twoja pisowska tvp już ci mózg wyprała . Kto co zlikwiduje opłaty za CO2 !! Polska w dwa lata dostała ponad 50mld z praw do emisji CO2 gdzie są te pieniądze koleś twoja komuna już to rozdała dla swego elektoratu !! A nie dała na walkę z wysokimi cenami prądu !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -5,20% 6,16 2022-09-29 16:31:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.