Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  78,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,62%

Re: Psy szczekają karawana jedzie dalej

Zgłoś do moderatora
Hater jest osobą plującą za pieniądze. Upadki powodują dwie reakcje płacz i śmiech.
MCAN to za chwile waluta wymienialna na wiele innych nie tylko towary. Nie dla Polaków tylko dla Świata. Wałęsę opluli . Ikony historii plugawią. Taki rodzaj zawiści. Gardzą bo niezrozumiale się boją. Dziękujemy tym co podnoszą głowę po ukłonie . Na tym polega rycerskość. Kmieć zawsze drwi z Pana.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 0,00% 0,30 2023-01-27 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.