Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,39 zł , zmiana od tamtej pory: -44,10%

Re: Przytuliłem 411 k średnio po 1,369 zł

Zgłoś do moderatora
Na pewno jest tu ktoś znaczący jeżeli chodzi o posiadanie akcji pod progiem. Widać jak automat gra bardzo agresywnie zbierając akcje w kluczowych momentach, gdzie niby widac podaż, która nagle jest anulowana. Co będzie nie wiem, ale tu podejście kursu stabilnie pod 2 zł jest możliwe bardzo szybko. Nawet jeżeli temat sprzedaży Idea UKR nie wyjdzie, to prasa jasno podsumowała ile to jest warte w porównaniu z transakcjami na rynku. 1 mld to nie w kij dmuchal szczególnie, że GH to nie tylko rynek ukraiński. Pozostaje nie wyceniona Rosja, Rumunia czy Białoruś

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -2,88% 0,78 2020-09-25 16:48:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.