Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,39 zł , zmiana od tamtej pory: -35,25%

Re: Przytuliłem 411 k średnio po 1,369 zł

Zgłoś do moderatora
buahahah . Ja nie wierze . Ale ci idioci na krótkiej poleca.

dostali info wczesniej na bank musieli być poinformowani, że Ci nie kupią idea banku i dlatego założyli krotką dodatkowo idealnie na 0,5 zeby postraszyc. mysleli ze tu dolne minus 30 % bedzie ... a to się jeszcze na górze zamknęło hahhaha

brawo Rafcyk . W sumie sam masz kilka razy tyle co te gamonie. ale ich przewieziemy.

Nie zastanowili sie nad jednym. Tutaj w akcjonariacie jest już ogromna większosc ludzi takich Jak Ja Rafcyk Staryznajomy.

My nie wywalimy akcji po jakims gorszym info . czekamy longterm. a jacys kółkowicze w stylu wemus z pakietem takim jakim Ja mógłbym się bawić czy ten jak on tam ma ... Znanyanal ... raz w góre raz w dól. maja akcji za 20 tys i zgrywają się :)

To akurat przeoczyli. bo akcjonariat się tu zmienił od lutego bardzo.
hehehe ale ich przewieźli. czekam na wyjśie górą z trójkąta.

pzodrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 0,00% 0,90 2020-11-30 09:09:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.