Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,39 zł , zmiana od tamtej pory: -34,24%

Re: Przytuliłem 411 k średnio po 1,369 zł

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-10-29 o godz. 17:35 pjona napisał(a):
> Skąd decyzja, aby kupować właśnie teraz, skoro mogą shortować do raportu Idea i Holdingu jeszcze? Mamy ponad 2 tygodnie do publikacji raportu. Może bujać mocno do tego czasu ;)

Ja rafcyka rozumiem, ponieważ:
1. Getin jest w trendzie wzrostowym z bardzo dużym prawdopodobieństwem wyjścia górą z trwającej obecnie formacji konsolidacji.
2. Kupuj plotki sprzedaj fakty. Kiedy oczekiwany dobry raport stanie się faktem wówczas będzie czas na realizacje zysków.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -0,65% 0,91 2020-11-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.