kolego, nic nie poradzę, że twoje wielka wiedza i wykształcenie, które pchają cię do wypowiedzi na tym forum, nie zawierają podstawowych działań algebraicznych. Podziel przychody brutto przez cenę brutto płatków i otrzymasz ponad 1 400 opakowań, tak jak to zostało wyżej przedstawione.
świadomość, że czegoś nie rozumiesz jest cenna, ale nie powinna napawać cię dumą...