Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,56 zł , zmiana od tamtej pory: 12,05%

Re: Przyjdzie czas i tu na 45+

Zgłoś do moderatora
jakich troli spadkowych? Gdzie? Ja tu widzę samych optymistów co od 34 jak leci w dół cały czas piszą, że zaraz rakieta, ze ludzie pizzę jedzą więc 45-50 za moment. Przecież wy nawet jak po 10 się zrobi to będziecie się cieszyć z obrotów albo, że GRUBY skupuje więc .... Spadać wiecznie nie będzie ale do 45 to teraz 70% plus potrzeba. Aha, fakt oddałem /po 32/ i czego miałbym żałować? No powiedzcie czego, że teraz mogę to odkupić po 26? Ja podziękuję, więcej zostanie dla was

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMREST 1,57% 29,76 2021-09-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.