Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,25 zł , zmiana od tamtej pory: -17,14%

Re: Przychody w pierwszej połowie 2019 r. Wzrosły o 30% do 228 mln EUR.

Zgłoś do moderatora
Kurs po 10% wzroście utrzymał sie na swoim poziomie i była dalsza akumulacja ,
Cena cukru ma znaczenie ale nie tak duże jak dawniej,
Nastąpiła dywersyfikacja przychodów z naciskiem na trzodę chlewną
Jak nie dziś to w najbliższym tygodniu powiniśmy zobaczyc 2 z przodu a to i tak nie jest jakiś duży wzrost co najwyżej delikatne odbicie.
Zbliża sie wielkimi krokami koniec roku nawet jeżeli weźmiemy pod uwagę suwak, demontaż ofe to i tak zarządzający bedą chcieli zamknąć rok jak najlepiej Wiec tradycyjnie czeka nas rajd Mikołaja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 0,95% 15,95 2019-12-06 15:41:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.