Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,90 zł , zmiana od tamtej pory: -22,82%

Re: Przy 9 złociszy jakiś pakiecik może kupię dla spekulacji

Zgłoś do moderatora
Oczywiście jeżeli oni te gry produkują i rzeczywiście je wydadzą to moim zdaniem warto tutaj być, szkoda tylko że nie podaja na bieżąco kiedy będą debiuty... Że robią emisje - już dwie były i pytanie czy zaraz kolejnej nie będzie ? .... Że nie s kasy własnej cała gra tylko tajemniczy inwestorzy - nie wiadomo nawet ile kasy dla inwestorow a ile zostanie dla The Dust.. nie wiadomo ile kasy dla wydawcy... Ile dla P. Piekary... W ogóle coś wiadomo ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 4,07% 11,50 2023-12-08 16:45:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.