Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,20 zł , zmiana od tamtej pory: -31,25%

Re: Przy 9 złociszy jakiś pakiecik może kupię dla spekulacji

Zgłoś do moderatora
To muszą zdarzyć się co najmniej dwie rzeczy. Po pierwsze nie przedstawią wydawcy gier w tym roku i znowu powiedzą 'zaufajcie', po drugie prezes w Q1 znowu powie 'zaufajcie'. I wtedy faktycznie poleci, tyle że 9 to będzie łapanie lecących noży... Jeśli uda im się przekazać jakiś komunikat o Inkwizytorze i o tym nieszczęsnym HR, to 9 tutaj nie zobaczysz w przyszłym roku. Jeśli tego HR uda im się wydać, to o 9zł możesz zapomnieć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST -0,48% 10,45 2023-12-01 16:29:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.