Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,42 zł , zmiana od tamtej pory: -9,52%

Re: Przew. Rady Nadz. podała nieprawdziwe informacje w w ESPI.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-18 o godz. 14:14 ~Tee napisał(a):
> Ciebie trz robią w koncu tu wisisz, no czemu jeszcze do knf nie zgłosiłeś ze cie oszuksno, w koncucto ty tak twierdzisz??
> > Piszesz publicznie ze cie wydymali i nic nie robisz to kto tu kłamie

Naucz się czytać ze zrozumieniem, napisałem, że P.R. Nadzor. popełniła świadome naruszenie KSH.
Mnie nikt nie wydymał, jestem za długo na giełdzie żeby taka lewa informacja ESPI miała na mnie wpływ, wczorajsza sesja jest sygnałem kupna na wykresie dziennym i nie sprzedaję akcji dlatego, ze sprzedała szefowa rady nadz. tylko odkupuję po takiej wiadomości.

To dwie różne sprawy - manipulacja osób bliskich zarządowi i decyzje inwestycyjne inwestorów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELGAM 2,15% 0,38 2021-09-17 14:09:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.