Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,30 zł , zmiana od tamtej pory: -8,41%

Re: Przesuniecie cyberpunka a korekta na gamingu

Zgłoś do moderatora
Może spółki z głównego parkietu poleca na chwilę ale maluchom z nic wątpię aby coś spadlo a jeśli tak to zaraz zostanie to zebrane. To problem cdr a nie wszystkich spółek, jak ktoś ma hajs to może jutro korzystać o ile znajdą się frajjerzy co będą uciekać z maluszków.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVIEGAMES 3,04% 30,50 2020-04-03 09:59:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.