Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,30 zł , zmiana od tamtej pory: -13,81%

Re: Przesuniecie cyberpunka a korekta na gamingu

Zgłoś do moderatora
Nie obstawiam niczego dramatycznego. Ja zakładałem przesunięcie Cybera, bo to standard w CDR, więc cześć inwestorów pewnie nie jest zdziwiona. Korekty na CDR, PLW i TSG i tak by się przydały ;) MG? Kurs jest tu uzależniony od informacji o DDS, poza tym ostatnio spadał, a wymienione 3 spółki zaliczyły ATH.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVIEGAMES -3,04% 28,70 2020-03-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.