Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Przesiadka na Nanotel ?

Zgłoś do moderatora
""e tam lubie nie lubie...." Sentymenty nie na rynku akcji! Poczytaj inne komunikaty to się dowiesz coś więcej nt rozdawnictwa dla tego konkretnego przypadku.

Ludzie doceniają fundamenty -> stąd zero podaży. Nagle po ogłoszeniu wyników i przebiciu oporu od góry w arkuszu zleceń na S zrobiło się pusto !
Kto umie liczyć i zna podstawowe wskaźniki typu np. C/Z to jego. Zysk netto powyżej >8 mln zł na 1.4 mln akcji !
Obserwuj uważnie kurs przez kolejne tygodnie. Tu zabawa się zaczyna !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -3,15% 0,25 2022-05-26 16:32:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.