Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,90 zł , zmiana od tamtej pory: 158,66%

Re: przerzut 115000 po 18 to sygnał ?? zwały 17 czy podbitki na 19 ?

Zgłoś do moderatora
To już nie KNF, zresztą oni i tak są do niczego i wykonują jedynie polityczne nakazy oraz polecenia. Tutaj należy złożyć wniosek wprost do prokuratury. Oni będą musieli się tym zająć. Tym bardziej, że jest zbyt poważna sprawa, stanowiąca przekręt na wielkie pieniądze!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL -0,54% 46,30 2022-06-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.