Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,90 zł , zmiana od tamtej pory: -0,46%

Re: Przepraszam wszystkich

On nie bedzie przepraszal a tlumaczyl sie niebawem gdzie trzeba... obiecalem mu.
Moze myslal on i jego koledzy ze moze prowadzic Niekonczaca sie Opowiesc...
Wiem kim jest Piotr. On nie wie kim jestem ale bedzie mial mozliwosc w styczniu mnie osobiscie poznac. Ze spolka SF nie jestem tak zwiazany jak jego glowny wlasciciel Krzysztof K...ale go bardzo dobrze znam, laczac pewne aspekty prawne i finansowe rowniez wiem jakiego jest zdania o naszym Piotrze. Piotr zapomnial ze nie sra sie...we wlasnym gniezdzie, ale coz opluwac potrafi kazdego, klamac,manipulowac ...zmieniac zdanie i bierac kierunek jemu wygodny. Nie ma zadnej logiki w jego dzialaniu gdyz dziala w porozumieniu z innymi osobami a ich celem jest odegranie sie na Leszczynskich za prywatne sprawy. Tylko zapomnial ze tym wszystkim uderzyl w Playway oraz interesy ludzi ktorzy od wielu lat inwestuja w ta grupe. Psujac jedna spolke swoimi pomowieniami - psuje niestety calosc. Co by Piotr nie napisal jest to chore... Jednak na tyle nabroil ze zaszkodzil nie wlasciwym osobom, czego plony zaczyna zbierac.
Czytelnikom znienawidzionej tresci bankiera moge obiecac ze sprawa w najblizszym miesiacu ujrzy swiatlo dzienne
Dawalismy Piotrowi szanse na zreformowanie sie,ale coz jak widac trzeba bylo odrazu uciac temat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC -1,36% 10,85 2022-05-25 16:49:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.