Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  207,00 zł , zmiana od tamtej pory: 9,28%

Re: Przekręt

Dnia 2018-01-12 o godz. 20:18 tobik69 napisał(a):
> Troszkę każdy powinien się zastanowić po co spółkę kupował i ile chciał zyskać, kiedy wyjść itd.
> Ja jestem akurat na Celon Pharma i tam cały czas kupuję.
> Był taki moment, że miałem kilkanaście procent w plecy i dokładnie pamiętam 13 500PLN w plecy.
> I co robiłem widząc to co widziałem? Kupowałem jak gdy nigdy nic.
> Dziś kurs jest powyżej, jaj mam mały zarobek ok 2000PLN i co robię?
> Kupuję?
>
> A dlaczego?
>
> Bo wierzę w spółkę (CLN) i nie jestem spekulantem co ma rozdziawioną gębę bo kurs się osunął i co teraz?
> Tylko tzw. inwestorem długoterminowym.
> I chcę zysk z zakupu akcji sfinalizować za ok. 10-15 lat, ale to nie będą tysiące złotych do odbioru.....
>
> Tyle w temacie.
>
> pozdrawiam

Chyba że będzie jak z Petrolem, wtedy faktycznie nie będą tysiące złotych do odbioru....

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KRUK 0,09% 226,20 2018-01-23 14:14:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl