Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,10 zł , zmiana od tamtej pory: 25,31%

Re: Przedłużenie umowy zbożowej

Zgłoś do moderatora
hukowo bo po 30 dniach przewoznicy zaczną ograniczać kursy w obawie przed nieprzedłużeniem kolejnej umowy i w najlepszym razie popłyną ale sporo drożej, z resztą sprzedawcy i klienci też będą się ograniczać, w końcu 20 tys ton zboża na statku który może zostac zablokowany w porcie to ryzyko które klient może podjąć tylko kiedy będzie miał istotny rabat

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -4,13% 30,20 2023-09-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.