Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,29 zł , zmiana od tamtej pory: -18,84%

Re: PRZED NAMI RUCH NA 7ZŁ

Zgłoś do moderatora
No rzeczywiście strzał był kapiszonowy patrząc na obroty dzieciaku. Będzie niżej to wyzbierają, nie przejmuj się. Jak ktoś brał w hurtowych ilościach po ok 3,6 to wiedział lepiej od Ciebie co robi. Policz sobie WK i zastanów się ile dzisiaj kosztuje zbudowanie tak rentownej firmy przy tej inflacji i kosztach materiałów i robocizny ? A panika nie ma nic wspólnego z racjonalnością. Dzisiaj wszystko dostało klapsa od Chińczyka, tylko jak na JSW były obroty ponad 100 mln to to już nie są tam przelewki. Każdy jednak niech decyduje sam co chce robić ze swoją kasą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL 3,49% 2,67 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.