Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,45 zł , zmiana od tamtej pory: -23,48%

Re: PRZED NAMI RUCH NA 7ZŁ

Zgłoś do moderatora
Daruj sobie takie nagonki, Kermita widuję tu od dłuższego czasu i na innych spółkach z fundamentami też, i nie on raczej jest typem hurraoptymisty. IZS to dobra firma, stabilnie poprawiająca wyniki i perspektywie roku - dwóch tych 6zł się doczekamy. A co nagle po po diable, nie trzeba tu gwałtownych szarpnięć w górę. Plan na 2021 został wykonany, do raportu nic się nie wydarzy, ale spodziewamy się, że dywidenda będzie wyższa za 2021 i taka informacja np. o 20 groszach imho dopiero wrzuci kurs na półkę wyżej w okolice 6.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL 0,00% 2,64 2022-05-27 16:48:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.