Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,36 zł , zmiana od tamtej pory: -23,51%

Re: PRZED NAMI RUCH NA 5.00 ZŁ

Zgłoś do moderatora
To tylko przypomnę że, optymiści Twojego pokroju pisali tutaj o jakieś 8 na koniec października? Jak jako jedyny pisałem że tu nic sie nie dzieje, że będzie 3,40 jeszcze raz, to dostaje hejt i minusy - tym czasem drogi kolego, moje prognozy jak widać się sprawdzają... zainteresowania rynku zaś nie widać. I mam to totalnie dokładnie tam, po prostu lubie AT. Taka forma rozrywki. Powodzenia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL 1,18% 2,57 2022-05-16 13:00:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.