Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,52 zł , zmiana od tamtej pory: -26,99%

Re: PRZED NAMI RUCH NA 5.00 ZŁ

Zgłoś do moderatora
Chciałbym bo w tych okolicach stoję z zakupami :) Czy tak będzie? Szanse są, ale jak do piątku 29.10.2021 nie wpadnie mi więcej akcji następną listopadową sesję biorę z prawej. Nie będę czekał dłużej bo ileż można. Problem mam w drugą stronę Sprzedałem 90% akcji areny, w zasadzie można rzec, że zastopowałem szczyt bo dosypywałem - sprzedałem na górce. Zostało mi jeszcze kilka tys szt i co nie wrzucę, to trochę skubną i kurs w dół. Mam tam 600% zysku cały czas więc wysypię, ale zastanawiam się jaka będzie cena pod koniec i kto taką spółkę tak pompował oraz po co, jak tam nic nie ma poza kiepską stroną i marzeniami.
mam też gorszy problem nr II. Mam 100k akcji ICPD za 12 gr. Ktoś to dociągnął do 6 zł przy minimalnym obrocie i teraz spada. Oczywiście spółka jest przy mom ciężarze niezbywalna, a stoi teraz ok. 2 zł. Chętnie zamienię się z kimś na akcje płynniejsze na giełdzie w Bułgarii, gdzie kurs jest podobny, ale da się wyjść i dorzucę 20% gratis z kasy. Czasami myślę, że te akcje mam tylko ja i animator :(

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL 1,18% 2,57 2022-05-16 16:11:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.