Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,30 zł , zmiana od tamtej pory: -8,08%

Re: Przed nami przyszłość świetlana...:)))

Zgłoś do moderatora
Z tym Navimorem to ciekawa sprawa. Na północy strasznie huczało jak ich wywalili z kontraktów. Ja znałem Navimor- to była bardzo dobra spółka.
Z tego co wiem od kogoś kto pracował w Navimorze to wywalili całą strukturę w Gliwicach co wypowiedziała umowę Navimor. A potem przez kilka lat nie mogli skończyć tych śluz- gdzie Navmior miał prawie 100% realizacji. Sądowe sprawy też na korzyść Navimor się rozstrzygają z tego co słyszę. 
Nie wiem tylko dlaczego Zremb nie pisze o procesie o odszkodowanie do Głowic- czyli teraz Wody Polskie, była informacja że prowadzą a teraz zniknęła z okresowych raportów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB -1,24% 1,20 2021-09-24 16:18:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.