Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,30 zł , zmiana od tamtej pory: -7,31%

Re: Przed nami przyszłość świetlana...:)))

Zgłoś do moderatora
Ciężko się z Tobą nie zgodzić. To spółka po przejściach, wydaje się że z poukładanym na dziś biznesem i nowymi kierunkami. Mają ciekawe pomysły odnośnie kontenerów, choćby ten zremove.
Tylko w tej branży jak napisałem wszystko się dzieje dłużej i nie ma takiej dynamiki jak w innych.
Trzeba przyznać, że ostatni okres obfitują jak na Zremb w informacja. Analizując je dochodzę do wniosku, że musieli dużo pracy poświęcić na zdobycie tych kilku kontraktów w nowych branżach. Najciekawsze są tu opcje kolejnych zamówień.
nie wiadomo tylko jak stal na nich wpłynie- drożeje bardzo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB 0,84% 1,21 2021-09-27 16:34:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.